preloder

auto detailing

Auto detailing  to proces kompleksowego czyszczenia, odnawiania i konserwacji elementów samochodu - tak wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Z pasją, sercem, umiejętnościami. Dla Was.

Nic tak nie napawa dumą właściciela samochodu czy motocykla jak idealny, błyszczący lakier. Niestety nasz pojazd nie zawsze będzie mógł szczycić się statusem nowego i z biegiem lat powłoka lakiernicza będzie wyglądać coraz gorzej. Stopniową degradację lakieru powodować może bardzo wiele czynników, które często są od nas zupełnie niezależne. Lakier bezbarwny z czasem ulega utlenieniu, mycie pojazdu w myjniach oraz użytkowanie pojazdu w trudnych warunkach drogowych może powodować powstawanie mikrorys. Z czasem niedoskonałości przybywa i pojazd, którego wygląd niegdyś cieszył oko, przestaje budzić jakiekolwiek emocje. Oczywiście nie wszystko jest w tym przypadku stracone i można jeszcze uniknąć niosącego ze sobą ogromne koszty lakierowania całego pojazdu.

Najlepszym sposobem jest renowacja lakieru. Zabieg ten często zwany korektą, to wieloetapowy proces, na który składa się: czyszczenie lakieru i usuwanie z niego zabrudzeń, usuwanie rys, polerowanie lakieru (przeprowadzane w kilku etapach) oraz zabezpieczenie powłoki lakierniczej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno jednoetapową renowację lakieru, jak i pełną korektę wraz z zabezpieczeniem lakieru za pomocą wosku lub powłoki kwarcowej.

Po tych zabiegach Państwa samochód lub motocykl znów będzie wyglądał, jakby przed chwilą wyjechał z salonu

Używamy wyłącznie środków renomowanych firm.

Close Menu